Nezleli yazı

10:43

Tekrar karşınızdayım. Ben bu aralar bu yazma işini biraz boşluyorum. Onu farkettim. Stockholm'de daha çok yazıyordum galiba. Ama düşününce orada daha çok boş vaktim oluyordu. Bundan sonra bu yazmadığım aralarda güncem.com'dan eski yazılarımı buraya aktaracağım. Tabi kafama göre değil de bugüne uyan yazıları. Eğer öyle yazılar varsa. Okuyan 3-5 kişiyi üzüyorum ama özür dilerim. Benim de dışarı çıkıp gezmeye ihtiyacım var. Ayrıca yaz okuluna da gitmem lazım. Lütfen gelmeyin üstüme.

En son yazdığımdan beri neler yaptım neler oldu buralarda diye düşündüm. Hala düşünüyorum. Ve hiçbir şey olmamış, bu şekilde sonuca bağlamak istiyorum bu düşünme sürecini. Erken kalktım, okula gittim, ders yaptım bi de üstüne hasta oldum bu sıcakta. Evet, bunların dışında bir şey yapmadım pek. Ha tabi bir de biraz gezme-tozma durumlarım vardı. Enteresan şeyler değil yani. Aslında hayatımda enteresan bir şey olmuyor uzun zamandır. Oğlak burçlarının sabretmesi gerekiyormuş güzel şeyler için. 1-2 hafta önce televizyondaki bir astrolog böyle dedi. Ben de kendisine inandım ve bekliyorum. Güzel şeyler olacak yakında hayatımda. Olduğu zaman yazarım buraya. Bi ara fal baktırsam diyorum. Kahve falı. Çok inandığımdan değil aslında da belki inanılması güç şeyler söyler falcı. Birkaç gün geçiririm falda çıkanlarla. Başka da bi amacı yok zaten fal baktırmanın.

Bir de sözlük'te yıllardır gizli tuttuğum kişiliğim keşfedilmeye başlandı. Çok rahatsız olmadım aslında, küçükken gizli tutmaya niye karar verdiğimi de hatırlamıyorum açıkçası. Çok özel şeyler yazarım diye korktum heralde. Neyse, şimdilerde beni biraz tanıyan insanların 3 saniyede buldukları bir kişilik kendisi. Bundan sonraki yazımda birkaç ipucu vererek siz beni okuyanlara beni takip etmek için başka bir ortam daha sunabilirim.

Acaba basakiper sözlük ortamlarında hangi rumuzu kullanıyordu? Acaba kaçıncı nesildi? Bugüne kadar hangi başlıklara neler yazmıştı? Yakın zamanda...

björk - my juvenile
bloc party - banquet
doves - black and white town

10:59

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari