Zafer Tatili

00:45

Evet, tekrardan haftalık mecmuaya döndüm. Kabul ediyorum. Ancak staj bütün zamanımı çalıyor. Bütün bunların suçlusu Arçelik A.Ş. Gerçi, aslında her zamanki gibi, anlatacak pek bir şey yok. Böyle yazmaya başlayınca arada bir konudan konuya atlarken dişe dokunur bir şeylerden bahsediyorum ama o da her zaman olmuyor bildiğiniz gibi.
Bugünlük de başladım yazmaya. Kim bilir devamında neler olacak.

Neyse, bu staj hayatı yorucu. İnsan kendine zaman ayıramıyor. Ancak mühendis olmak pek güzel bir şey. Gururluyum, mutluyum. Üretim güzel şey.
Ancak sağolsun danışman mühendisim Kamil Bey şahane bir adam. 31 Ağustosta gelmenize gerek yok diyerek gönüllerde taht kurdu. Böylece 4 günlük inanılmaz bir tatile kavuştum. Önce yaz okulu, üstüne de staj pek hoş değil, hemen ardından da okulun tekrar açılacağını biliyorsan. Ama bu 4 gün güzel oldu. 2 günü Hazerfen Havaalanı yakınlarında festivalde geçecek büyük ihtimalle. Yarın ve cuma günü de güzelce uyumak ve dinlenmekle. Aslında bu seneki festivale gitmeyi pek planlamıyordum ama festivaldir, gitmek lazım. Yoksa nerede Hurricane nerede Rock'n'coke. (Böyle de ukalalık yaparım) Ama dediğim gibi, adamlar gelmişler, millet bizi dinlesin isterler. Üzülmesinler diye gidiyorum. (Benim için geliyorlar ya) Her neyse, orada olacak tanıdıklar varsa şimdiden haberleri olsun. Beni etrafta görürsünüz belki.

Bak görüyor musun, tıkandım işte. Gitmiyor. Bitti. Buraya kadar.

bloc party - the prayer
snow patrol - open your eyes

00:53

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari