Dünya yerinden oynasa

22:06

Okul güzel bir şey. Mühendislikse gerçekten şahane bir şey. Biz mühendislerin kafası başka işliyor. Ve bu işleyiş şekli acayip hoşuma gidiyor. Şimdi buraya kadar okuyanlarınız, kesin bunu bir olaya iliştirmemi, konuyu bir anektoda bağlamamı istiyorsunuz. Hissettim. Ama üzülerek söylüyorum ki, yok öyle bir anektod. Benim içimdeki öğrenme hevesidir sebep bunları yazmama. Yüksek mühendis olma kararını kesin olarak verdiğim şu günlerdeki mühendislik merakım tavan yaptı. Aman nazar değmesin, bu merak derslerimde başarıyı da beraberinde getirsin.

Onun dışında beni tanımlamaya yeni bir boyut geldi bugün. Hatta 10-15 dakika falan önce oldu bu. Sıcak sıcak söylemek istiyorum. Bunu söyleyen kişi, ben bu yazıyı buraya koyunca okuyacak ve yüzünde bi tebessüm olacak. Bak şimdiden de buraya yazıyorum, demedi demezsiniz. Neyse tanıma geçiyorum hemen. Noktasına virgülüne dokunmadan:
"dünya yerinden oynasa devam ederim tribin var"
Evet. Bu benim işte. Pek de memnunum halimden.

Aslında bu yazıyı sadece bu tırnak içindeki bölümü yazmak için yazdım. Geri kalanı da bir şekilde dolar diye düşünüyodum. Yine aslında okunabilecek bir boyuta geldi. İnsan yazdıkça kendini geliştiriyor mu acaba? Ben hep aynı ben halbuki.
Yakın zamana görüşürüz. Hatta konuşuruz. Hayırlı Ramazanlar. Yaşasın pideler!


NOT: Lastfm zımbırtısını kaldırdım. Ben bu yazıyı yazarken dinlediklerimi zaten yazıyorum. Onun da yanda durması sinirimi bozdu. İsteyen lastfm'den baksın. Acaba basakiper orada hangi isimledir? Hmmm... Çok zor bi soru oldu bu..

yakup kaan batuhan - karanlıkta
kurban - uyut beni
incubus - wish you were here

22:18

Comments

Teta said…
Neye devam ediyosun ??
Uyumaya, çalışmaya, yemeye, içmeye ?? Merak ettim.
basakiper said…
Arkadaş oturmaya ve mayışmaya devam edeceğimi ima etti galiba.

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari