Ondan sonra

19:21

Ondan sonra her şeyin bir ilki var. Aslına bakarsan, yaptığım her şey ondan sonra ilk defa yaptığım şeyler oluyor. Ondan sonra ilk defa Bozcaada'ya gitmek, ondan sonra ilk defa Rock'n Coke'a gitmek, ondan sonra ilk defa çok sarhoş olmak, ondan sonra ilk defa içinin hoş olması, ondan sonra ilk defa bazı şarkıları dinleyip değişik manalar çıkarmaya çalışmak falan filan. Daha bunu uzatabilirim de gerek yok, varmak istediğim nokta, aslında biraz üstü kapalı da olsa, bahsetmek istediğim şey çok açık galiba.

Bazı devirler kapanıyor, yenisinin açılması zaman alıyor. Sayfanın açılmasını beklemeden açmaya çalışmak bambaşka bir meziyet zaten. Bende olmadığı için de takdir ediyorum olanları. Ama sanırım bu aralar hayat biraz daha tatlı. Evet, tam olarak bu, tatlı. Orta şekerliyle çok şekerli arası. Yatarken bile gülümsemek değil ama bir tebessümle uyanabilmek ya da kendini kasmana gerek olmadan eğlenebilmek. Tatlı hayat öyle bir şey. Ne şahane ne vasat. Ortası işte.

Bunları bir kenara bırakırsam ve daha güncel olaylara gelirsem, bildiğiniz üzere geçen haftasonu Rock'n Coke Festivali'ndeydim. Çok eğlendim. Hurricane kadar olmasın tabi ki ama pek güzeldi. Cumartesi günü Chris Cornell'e rağmen vasat, pazar günü ise Hayko Cepkin'e rağmen şahaneydi. (Hayko'yu bi türlü sevemedim ben, yoksa yanlış anlaşılmasın, kendisini sevenler de bana kızmasın.) Ama ben yine de çok eğlendim. Çok güldüm, çok zıpladım.

Böyle işte sevgili takipçi. Biraz arayı açtım ama kusuruma bakma artık. Affet gitsin.

incubus - oil and water
snow patrol - run

19:32

Comments

Gülin said…
seni sanal ortamlarda yeniden yakaladığıma sevindim.

takipçin;
basakiper said…
demek gerçekten takipçilerim var. :)
Anonymous said…
yine gec kaldım ama artık +1 takipçin daha var...

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari