Uzatmadan

01:29

Stajım bitti. Mutluyum. Okul da açıldı açılacak. Pazartesilerim boş, salılar yarım gün. Hayat eski kıvamına geldi sayılır. Hayattan ziyade sanırım ben eski kıvamıma geldim. Mutluluk güzel şey.
Kısa kısa, okumayı zorlaştıran, birbirine bağlanması zor cümleler arka arkaya geliyor, farkındayım. Ama bugünlük böyle. Uzun cümleler kurasım yok. İşleri zorlaştırmaya da niyetim yok. Karışıklık sevmiyorum. Karmaşadan uzak durmak lazım.

Yarın saçlarımı kestirmeye gideceğim. Kim bilir, yıllar yılı uzun saçlı olarak tanınan ben bi anda kısa saçlı olabilirim. Sanmıyorum gerçi. Ani değişiklikleri sevmem. Değişikliği genel olarak sevmem aslında. Sonunu bilmediğim şeyleri sevmem. Heyecan değil huzur lazım daha çok insana. Bu aralar biraz heyecan lazım ama. Evet evet, heyecan olacaksa hayatımda bu ara tam zamanı. Varsa bu işlerle ilgilenen birileri, haberleri olsun.

Gece gece uzatmayalım lafı. Uyumak güzel şey. Tatlı rüyalar.

pearl jam - off he goes
kurban - göç
sigur ros - saeglopur

01:36

Comments

Anonymous said…
40 yılda bir iş çıkmış onada biz yetişememişiz. Gerekli heyecana kavuşmuş olman dileğiyle ozamanlar. Biraz gecmişe yönelik bir temenni oldu ama olsun...

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari