Bayramda Viktor

13:53

Yılın en uzun gecesinin yaşanacağı günde tekrar karşınızdayım. Yazmadığım süre zarfında çok enteresan şeyler olmadı. Aslında hiçbir zaman enteresan şeyler olmuyor. Çok günlük olaylar. Hayatıma biraz hareket lazım, biraz iniş ama inişten çok çıkış lazım. Ama bütün bunlar yeniyıl dileğimin içerisinde hayat buluyorlar. Mutluluk bütün bunları kapsıyor bu aralar benim için. Tek bir dilekle binlerce dilek dilemiş gibiyim aslında. Pratik zeka bu olmalı.

Bugünün keyifli geçeceğini düşünüyorum. Amerika'dan teşrif eden bi arkadaş, doktor bir arkadaş ve ben, muhteşem üçlü (ultimate trio) bu gece Viktor'dayız. Yani bu gece yolu Viktor'a düşenler etraflarında çok gülen, çok fotoğraf çeken 2 bayan ve bir erkek görürlerse, dikkat edebilirler. O bayanlardan uzun saçlı olanı ben olabilirim. Beni uzun zamandır takip edip de tanışmak istiyordunuz mesela, işte size kaçırılmayacak bir fırsat.

Bu arada geç oldu ama herkere mutlu ve huzurlu bayramlar. Bu bayram gününü de evde mayışarak geçirmeye devam edeceğim ben şahsen. Size iyi ziyaretler.

bright eyes - no one would riot for less
the arcade fire - in the back seat

14:00

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari