Yarışlar öncesi

17:14

Haftada bir yazıp sizleri üzmek yerine 2 kere yazıp sizi sevindirmeye karar verdim. Bu kararımda haftaya şehir dışında olacak olmamın da etkisi var tabi, yalan söyleyip size bu kadar da yağ çekmenin manası yok. Ama yazar hanım sizleri düşünüyor. O da sizden biri. Onu hatırlatmak istedi sadece.

"Haftaya nerede olacak bu yazar hanım, şehir dışı falan diyor, neler oluyor?" diyorsanız hemen aydınlatıyorum sizi. Pazar günü üniversiteler arası kayak şampiyonasına katılmak üzere Uludağ'a gidiyoruz. Haftaya Uludağ'da olacaklar varsa turuncu montlu ve çok gürültülü bir ekip görürlerse ben onların arasındayım. Çekinmeden yanıma gelip "ben senin hayranınım basakiper!" diye çığlık çığlığa birbirinizi ezebilirsiniz. Rahat olun. Hem de bana bu kadar yıldan sonra tekrar kayakçı olarak gireceğim yarışta moral vermiş olursunuz. Pazar sabahından perşembe akşamına kadar Uludağ Alkoçlar Otel'de günümüzü gün ediyor olacağız anlayacağınız. Merak etmeyin diye söylüyorum. Gerçi uzun süre yazmamama alışıksınız. Öyle hemen merak etmiyorsunuz heralde artık beni. Kendi kendime bakabildiğimi anlamışsınızdır.

Boş konuşmamam lazım. Gerçekten. Zaman hani çok değerli ya, geri gelmiyor ya.. Sizinkini de harcamamam lazım böyle boş geyiklerle. Ama burayı okumak sizin seçiminiz. Değil mi? Kocaman insanlarsınız.

Bak hala...

Neyse sevgili okur. Hepinizi öpüyorum. Herkes kendine iyi baksın. Havalar güzelleşti, dışarı çıkın, biraz yürüyün.


pearl jam - given to fly
eddie vedder - society
arcade fire - crown of love

17:25

Comments

ömer said…
naptin, kazandin mi yarislari?

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari