Gelgit

22:56

Yeniden merhabalar. Yine uzunca bir ara olmuş ben farketmeden. Ama olur öyle. Öğrencilik böyle bir iş. Dersler ve gezmelerden sonra insanın aklına gelmiyor bazı şeyler. Mesela yarın sınavım var sabahtan. İyi ki sabahtan. Olacak ve biticek. Çalıştım gerçi, yaparım. Ama sınav bu. Belli olmaz. Aslında sınavın belli olup olmamasından ziyade benim sağım solum belli olmadığı için kesin konuşamıyorum. Mesela canım sıkıldığı için 45 dakikada çıkabilirim. Olasılıklar dahilinde. Ama sanmıyorum.

Bunların dışında kısa bir güncelleme yapmam gerekirse: Yeni bir şey yok. Git-gel, hatta daha ziyade gelgit. (ziyade bugünün lafı galiba) Bir öyle bir böyle. Biraz oradan biraz buradan da olabilir, denebilir, uygundur.

Gelecek planlardan bahsedersem belki biraz olsun tatmin edebilirim sizi. Tatmin etmek derken, okuyucu açısından. Yoksa hayatımın tatmin edici olup olmaması bana kalmış bir şey.
Bu tek kişilik tartışmayı uzatmamam en güzeli olacak galiba. Gelecek programların ilki Erik Truffaz'la Babylon'da bir gece. Her ne kadar cuma mı cumartesi mi olacağı konusunda bir muğlaklık olsa da Erik Beylerle bir gece takılacağız. Orası kesin. Oralarda olacaklar varsa karşılaşırız elbet.

Bu yazıma da bir son vermemin vakti geldi. Zira yarın sabahtan sınavım var önceden dediğim gibi. Bünyenin uykuya ihtiyacı var. Zaten saatlerde yapılan değişiklik ve "sabahın erken saatlerinde çalışırım ben" diye diretmem sonucu biraz yorgunluk mevcut. Erken yatıp erken kalkmak lazım. Erken kalkıp güne erken başlamak lazım. Erken kalkan yol alırmış.
Herkese iyi geceler, en güzelinden rüyalar.

Bu aşağıdaki şarkılar, özellikle de ilki, yine yeniden beni uzaklardan okuyanlara gitsin. Dikkat edin kendinize.

dire straits - local hero
bonobo - between the lines (feat. bajka)

23:10

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari