Yarış sonrası

23:23

Öncelikle yazıya böyle şahane bir saatte yazmaya başladığım için kendimi kutluyarak başlıyorum. Gerçi 22:22'de yazsaydım daha güzel olabilirdi ama malesef elimde olmayan sebeplerden dolayı o saati tutturamadım. Yalana bak! Elimde olmayan sebeplermiş... Evde değildim arkadaşım.

Her neyse. En son yarışlara gidiyordum di mi? Evet. Yarışlara gittim. Daha doğrusu yarışlara gittik. Ufak tefek sakatlıkları (bir omuz çıkardık, bir de diz bağlarını yırttık, rahatladık) saymazsak eğlendik ve döndük. Yarışlarda bunun dışında naptığımı, kaçıncı olduğumu merak edenler vardır. İnanın bilmiyorum. Bakmaya tenezzül etmedim. Biz İTÜKIŞ olarak olimpiyat coşkusunu dağlara taşıyan bir ekibiz. Zaten spor biraz da bu demek değil mi? Coşku. Evet. Olimpik sporcular gelip bizim fotoğrafımızı çektiler. "Sizi takdir ediyoruz." dediler. Biz duymak istediğimizi duyduk. Bu arada "amaaan napmış olabilirler ki?" diyenleriniz varsa hemen yarışlara gitmiş birilerini bulun ve İTÜKIŞ nedir napar diye sorun. Mutlaka verecek bir cevapları vardır.

Yarışların şen ortamından sonra tekrar İstanbul'a döndük. Tekrar ders, tekrar okul. Neyse ki havalar düzeldi. Hiç olmazsa dışarı çıkıp yüzüme güneşe verip keyiflenebiliyorum.

Böyle işte. Bundan sonra biraz daha ciddi yazılar gelebilir. Şimdiden uyarıyorum. Ciddi derken çok da ciddi değil. İrdelenecek 1-2 konu var kafamda sanırım. Emin değilim. Ben emin olunca sizin de haberiniz olur. O zamana kadar dışarı çıkın, güzel havanın tadını çıkarın. Açık havada dolaşın. Bezgin Bekirliğin alemi yok.


snow patrol - chasing cars
snow patrol - chocolate
a perfect circle - blue

23:34

Comments

gulin vardar said…
omuz ve dizin sahibine tez sağlık diliyorum.

bunun dışında, sporsal akitivitelerde eğlendiğin için seni takdir ediyoruz. bol karlı (kelime oyunu yaptım, mutluyum) kışlar diliyoruz.
basakiper said…
Teşekkürler efendim, bütün iyi dilekler için.

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Nisan planlari

Volverin, taraftara yol verin!