Yıllar sonra

22:53

Hayat ne tuhaf vapurlar falan mantığını her geçen daha çok özümsüyorum. Hayat hakkaten enteresan bir şey. Mesela bir şeyi günlerce, haftalarca, aylarca istiyorsun. Ama olmuyor, sen istedikçe o uzaklaşıyor. Yıllar sonra, sen hayatına devam etmiş, kafanı başka şeylere takmışken bir anda elini uzatsan tutabileceğin bir yerde. Burada bambaşka sıfatlar da kullanılabilir ama enteresan tam istediğim anlamda sanırım. Bilemiyorum. Sanırım bu kategoriye sokabileceğim bir olay daha var. O da herkesin bildiği "zamanın göreceliliği" kavramı. Mesela ben pek farketmedim ama haftalar geçiyor, dönemin ilk vizesi de yarın. Her hafta 2 quize girdiğimi, bir sürü ödev yaptığımı falan saymazsam çok da hissedilmedi galiba. Tabi siz burada kesin biraz daha ayrıntı istiyorsunuz. Geçmişten gelen, bu kızın bu kadar istediği şey neydi acaba diye düşünüp duruyorsunuz. Çok elle tutulur bir şey değil diyerek geçiştiriyorum. Merak güzel şeydir, ilgiyi canlı tutar.

Onun dışında anlatabileceğim neler varmış diye şöyle bir düşündüm ama malesef aklıma bir şey gelmedi. Biliyorum, daha uzun yazmamı istiyorsunuz. Bana doyum olmuyor. Ancak tadında bırakalım. O zaman daha güzel oluyormuş.
Ancak bu sefer bir değişiklik yaparak bir şarkıdan alıntılarla sözlerimi noktalamak istiyorum. Bu şarkı uzaktaki herkesin olsun. Benden size, hadi yine iyisiniz.

stay out of trouble
stay in touch
try not to think about me too much

kings of convenience - stay out of trouble
the coral sea - in this moment's time


NOT: Benim tarzımda blog tutmak isteyenler varmış. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum. (Emre Bey, lafım size.) Kendisinin buralarda bir sayfası olsa hemmen linkini eklerdim ancak malesef feysbuk ortamlarında yazılar yazıyor. Herkes, Emre de dahil, şansına küssün.

23:04

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari