başak

13:42

(Aslında şu anda ders yapıyor olmalıydım. O yüzden müzik falan dinlemiyorum. "Bundan sonra ne dinlediğini bilemeyecek miyiz?" diye endişelenmeyin diye baştan söylüyorum.)

Aklımda zilyon tane şey olmasına rağmen şu bahar günlerini daha keyifli geçirme taraftarıyım. Havalar leş gibi sıcak oluncaya saklıyorum can sıkıcı konuları. (Şansa bak ki tam bunu yazdığım gün hava soğudu ve dışarıda fırtına var)

Bugün öncelikle, her ne kadar kendilerini sevmesem de, Ülker'e teşekkür ediyorum. Niye derseniz, şu yüzden:


Adıma bisküvi yapmak ince bir davranış. Takdir ettim kendilerini. Hem de tadı güzel. Test ettim, onayladım. Çikolatalı bisküvi gibiyim, pek tatlıyım diye kendime pay da çıkarabilirdim ancak havamda değilim. Belki başka zaman.

Ve geldik tavsiye bölümüne. Bu yazının film tavsiyesi, basakiper ilk 10'una girebilecek bir film: Snatch. Geçen pazar akşamı tekrar izledim, tekrar çok beğendim. Siz de izleyin. Siz de beğenin. İzlerken de dondurma yiyin. Carte d'Or'un karadutlu dondurması şahane mesela. Onu da tavsiye ederim.
Bir de herkes dersine günü gününe çalışsın. O da tavsiye. Zira ben çalışamıyorum, sonra sınavdan bir gün önce her şeyi anlamaya çalışıyorum, şimdi olduğu gibi. Ama bu taktik her zaman verimli olmuyor.

Ben dersime dönüyorum. Sizler de işinize dönün.

13:54

Comments

Anonymous said…
şimdi senden öğrendim bu yeni çikolatayı hemen gidip alıp tadına bakıcam.
tesekkurler!

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari