Karmaşa

18:56

Bugün sabah kalkınca şunun farkına vardım: Hayatımı karmaşıklaştırmaya bayılıyorum. Basit ve sadeyse dayanamıyorum, hemen ortalığı bulandırıyorum. Bu bulandırma esnasında bünyede belirli miktarda alkol oluyor tabi. Alkol bu açıdan bakınca kötü bir şey. Ama beni konuşturmakta üstüne yok. Ağzımdan laf almak isteyenler varsa, bunu akıllarında tutsunlar. Zira bir gün içkili bir ortamda beraber olursak işlerine yarayabilir. Gerçi düşününce, çok da enteresan bir şey değil içince konuşmam. Sadece bazen gereğinden ya da istediğimden fazla samimi konuşuyorum. Ama olur öyle şeyler, sanırım.

Bunları bir kenara bırakırsam, bu haftam pek güzel geçiyor. Finallere çalışmak için verilen bu arayı, kendimi hiçbi şey yapmamaya adayarak geçiriyorum. Pazar veya pazartesi civarları, bi taraflarım tutuştuğunda da, merak etmeyin, buraya yazıyor olurum. Bak yine son dakikaya bıraktım her şeyi, bunlara günü gününe çalışmak lazımdı falan deyip, çalışmamak için son kozlarımı da kullanırım.
Ancak çalışmaya başlayan arkadaşlara saygım sonsuz. Kendilerini takdir ediyorum. İlerde ben de onlar gibi olmak istiyorum hatta, o derece. Ama başka baharlara kaldı.

İşte böyle dünyanın dört bir tarafından beni okuyan en sevdiğim okuyucu kitlesi. Yakın zamanda tekrar görüşmek üzere. Üzmeyin kendinizi.


pearl jam - once
gripin - daha gençsin
temple of the dog - hunger strike

19:07

Comments

Anonymous said…
yaziklar olsun basakiper. Spekulatif aciklamalarla nereye kadar?
basakiper said…
Can Bey,
Zamanı gelince her şey açıklığa kavuşacak kamuoyu önünde.

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari