Maslak

20:35

Aralardan sonra tekrardan herkese selam ediyorum buralardan. Geçen pazartesi, yani 16 Haziran, gönüllü stajıma başladım. Gönüllü diyorum çünkü zorunlu 3 stajımı da tamamlamıştım zaten. Amaç bilime katkıda bulunmak. Bu kadar da yardımseverim. Her sabah Maslak'a gidiyorum. Gerçi staj olmasa da gidebilirdim galiba. Bu aralar Maslak'la aram pek iyi. Seneler sonra sevdirdi kendini bana. Bu yapış yapış havada bile Maslak'a söylenmeden gidebiliyorum, herkese yapmam bunu.

Her neyse efendim. Bu aralar pek sık yazmıyorum. Ancak bundan önce de söylediğim gibi değmeyin keyfime bir durumum var şu aralar. Müzmin sıkıntı ve mutsuzluğumun bana bu yazma konusunda gerçekten yardımı oluyormuş. Şimdi bir şey yazsam, böyle ortaya değil de, kişiye özel yazarım. O da size yaramaz. O bakımdan, kızıp küsmeyin bana. Aksine, bu kız da pek mutlu ya aman nazar değmesin, allah bozmasın falan deyin. Çok makbule geçer.

Efendim, bir yazının daha sonuna geldim sanırım. Zira dışarı çıkmam gerekiyor. Aylardır beni satan bir arkadaşımla görüşüp 2-3 aylık dedikodu birikimimizi ortaya dökmemiz gerekiyor. Bu söylendiğinden daha zor bir iş. Kısıtlı zamanda konuşulacak zilyon tane şey olması. İyi bir zaman ve kaynak yönetimi gerekiyor. İyi bir mühendisin yapamayacağı bir şey değil gerçi.
Herkes kendine dikkat etsin, Türkiye maçlarını kaçırmasın.

incubus - echo
helldorado - a drinking song
antony and the johnsons - fistful of love

Not: Ben bundan sonra hayatımda hep betterman çalsın istiyorum. Gerçi hikayesi pek güzel değil o şarkının ama öyle işte.
İkinci Not: Başak isimli bütün şirketler/ürünler başarılı olsun.

20:46

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari