Dertlere derman

00:43

Bu sefer pazar keyfi yerine, pazartesi sendromuna derman olma niyetindeyim. Zira bu saatte yazdığım bir yazıyı bu saatte okuyan insan sayısı az olacak. Okuyucu kitlemin pazar günleri, pazartesi sabahı erken kalkmak üzere erken yattığını düşünüyorum. Haftaya benle güzel bir şekilde başlayınca haftanın geri kalanı hayal edemeyeceğiniz kadar güzel geçebilir. Aklınızda olsun. Beni okuyanlara kalbimin derinliklerinden iyi enerji yolluyorum, siz de bu talihlilerden olabilirsiniz.

Temmuzun ilk haftası basakiper'in hayatında neler olduğunu, her hafta olduğu gibi, bir gözden geçirelim isterdim ancak çok enteresan bir şeyler olmadı. En enteresan olay sinemaya gitmemdi. Bunun enteresan olmasının tek sebebi de uzun zamandır gidememiş olmam. Hangi filme gittiğimi sorarsanız da tabi ki tahmin ettiğiniz üzere Wanted. Bence Angelina Jolie'nin gerçekten güzel olduğu tek film. Bu cümleden anlaşıldı mı bilmiyorum ama kendisini pek sevmem. Hatta herkesin "Angelina!" diye yanıp tutuşmasına da bir anlam veremem. Zevkleri tartışmanın anlamsızlığına inandığım için de kimseye "neden bu kadını bu kadar beğeniyosunuz?" diye sormadım bu güne kadar. Ama açıklamak isteyen varsa, buyursun.
Her neyse, Angelina bu filmde güzeldi, 1-2 sahnede. Onun dışında film hoş sayılabilir. Fizikle bu kadar içli dışlı bir mühendis olarak beni rahatsız eden sahneler vardı tabi ama onları da hoş görmek lazım. Zira Hollywood'da fizik işlemez. Bence gidin izleyin. Vakit geçsin. Hem sinema serin oluyo, baya keyifli.

Herkes gibi ben de çok manalı, hayata dair şeyler yazmak istiyorum. Olmuyor.
Beni böyle sevin.


amy winehouse - tears dry on their own
incubus - i miss you
roykskopp - what else is there

00:56

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari