Evrim

00:23

Yazmak için Ericsson'dan cevap bekliyordum. Ancak Ericsson Türkiye'de alışık olduğum İsveç dakikliğini bulamadım. Bildiğiniz üzere bana "1-2 gün içerisinde haber veririz" denmişti. Ama 1-2 gün içerisinde bir haber alamadım. Bunun üzerine kendilerini aradım pazartesi günü. Bu hareketle hem kendi merakımı gidermiş olacaktım, hem istekli görünecektim, hem de "ee hayırdır, 1-2 gün geçti?" diyebilecektim. Evet, pazartesi günü saat 3 sularında kendilerini aradım ve sürecin biraz uzadığını söylediler. 1-2 gün oldu 1-2 hafta. Kendilerine "ayıp oluyor ama" tadında bazı laflar ettim. Sonra bu haftanın sonuna kadar bana haber vermeye çalışacaklarını söylediler.
Yalan.
Ama ben inanmış gibi davrandım. Yarın haber alamayacağımdan %99 eminim. %1'lik bölümü İsveç'te geçirdiğim 1 seneyi göz önünde bulundurarak kendilerine bırakıyorum. Ama %99 ihtimalle haftaya pazartesi saat 3 sularında kendilerini tekrar arayacağım.

Her neyse.
Dün dişçiye gittim. Evrimden nasibini alamamış bir insan olarak inatla 20 yaş dişlerim çıkıyor. Çıktıkça çekildiklerini anlamaları lazım bu kadar seneden sonra. Arkadaşlarından birinin başına geleni görüp ders de alabilirlerdi. Ama yok. Bu sefer ikisi beraber çıkıyorlar. Ancak pazartesiye kadar sürecek bu maceraları. Sonları mart ayından beri haber alamadıkları karşı sıradan arkadaşlarınınki gibi olacak.
Kader.

Uzun zamandır tavsiyede bulunmuyorum. Onu farkettim şu an. O zaman hemen bir tavsiyede bulunayım. Bu sizi bir süre daha idare eder. Bir film tavsiyesi geliyor: The Pursuit o Happyness. (http://www.imdb.com/title/tt0454921/) Will Smith başrolde. Bu adam çok güzel ağlıyor. Filmde ağlama sahnelerinin olduğunu ima etmiş oldum böylece, biraz spoiler oldu ama idare edin. Hala filmi izleyebilirsiniz.

İşte böyle. Bu hafta çok yazabilirim. Öyle geliyor. Belli olmaz ama çok ümitlenmeyin. Yarın Batman'i izleyin.


pearl jam - given to fly
u2 - one
coldplay - lost
snow patrol - hands open

00:42

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari