Monica

18:52

Bu hafta normalden biraz daha sık bir şekilde yazacağımın tüyosunu bir önceki yazıda vermiştim. Sizleri bu konuda kırmıyorum ve yazıyorum gördüğünüz üzere.

Dün akşam, bence bir daha aynı şekilde aynı masayı paylaşamayacak bir grup arkadaşımlaydım. Kendileriyle Asmalımescit'teydik. İçkiler içildi, muhabbet edildi, biraz dedikodu yapıldı, bol bol fotoğraf çekildi. Tamam, fotoğraflar elime geçince bir tanesini koyarım buraya. Bunların dışında da çok eğlenildi. Aslında herkesin adına konuşmayayım. Ben çok eğlendim. Gruptan erken ve her zamanki gibi en keyifli anlardan birinde ayrılmam gerekmiş olsa bile çok eğlendim. Buradan kendilerine teşekkür ediyorum. Rakının mucizelerinden biri de bu olsa gerek. Dediğim gibi, dün geceki ekip, bir daha o şekilde bir araya gelmez. Hep bir eksik olur. O eksiğin yerine de bir başkası olur. Belki de daha keyifli olur o kombinasyonla. Bilemedim şimdi.
Her neyse, uzun lafın kısası, dün gece pek keyifliydi.

Onun dışında bugün evdeydim. Bunu mayışık olmama bağlıyorum. Bütün gün Friends izlediğim için de kendimi şu an dizinin içerisinde hissediyorum. Biraz, fazla değil. Ama bir anda bizim eve karşı komşu gelse çok yadırgamam sanırım. Gerçi kendisi yaşlı bir bayan.
Olmaz öyle şey.

İlerleyen saatlerde dışarıya çıkmak iyi gelebilir ama. Hava almış olurum. Biraz yürümüş olurum. Bir de çay/kahve yanında muhabbet. En sevdiğim. Olmazsa da izlerim dediğim ama bir türlü izlemediğim filmlerden birinin şanslı gecesi olabilir bugün. Ama ben çıkamazsam bile siz dışarı çıkın. Beni düşünmeyin pek.
Öperim.

yo la tengo - black flowers
amy winehouse - back to black
jeff buckley - dream brother

19:02

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari