Temmuz sonu

22:58

Temmuz ayının bitmesine yaklaşık 1 saat kala son bir şeyler yazayım dedim. Bu temmuz yazı sayısı açısından rekora koştuğumu farkettiğim için de açık ara bir rekor olsun bari dedim. Hem de bu hafta çok yazarım demiştim. Sözümü tuttum tutmasına ama çok derken hakikaten çok olsun istedim.
Umarım bana bu hafta iyice doydunuz. Gerçi dişçi anılarımla falan biraz midenizi kaldırdım. Ama olsun. Sadece iyi günde burayı okumak olmaz. İyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta. Hayat müşterek. Ve sizler de bu müşterekliğin içindesiniz.

Her neyse. Gelecek hafta bu kadar çok yazmayacağım. Biliyorum, bir anda çok yazmama alıştınız ve çok da hoşunuza gitti. Ama az yazmama zaten alışkındınız. Eski düzene geri döneceğim.

Her zaman olduğu gibi hep beraber en son yazıdan beri neler yaptığıma bir göz atalım. En son dişlerimi çektirmiştim ve sonrasında hiçbir şey yapmadım. Hayatıma "ılık" bir şekilde devam ediyorum. Zira sıcak ve soğuk şeyler yiyip içmem yasak. Benzer şekilde gazlı içecekler de yasak. Antibiyotik almam dolayısıyla alkol de yasak. Bu durumda çay ve kahvelerim ılık, meyve sularım ılık, karpuzum da ılık. Hayat bu bakımdan biraz tatsız ama az kaldı. Birkaç güne her şey normal haline geri dönecek. Pazartesi günü dikişlerim alınınca bunların hepsini geride bırakacağım. Böylece hayat eskisi gibi şahane olacak tekrardan.

İşte böyle. Bu sıcaklarda beni unutmadığınız ve takip ettiğiniz için teşekkür ederim. Gerçi ben unutulacak biri değilim ama neyse.
İyi bakın kendinize, yaz okulunda finalleri olanlar da iyi çalışsın derslerine.

pearl jam - hail hail
coldplay - lost
sakin - denek hayatım
dorian - yeniden hayata

23:12

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari