bb.

17:21

Haftasonu öncesinde sizleri biraz güncellemek istedim. Bence iyi bir düşünce, yani kendimden başkasını düşünmek. Evet.

Her neyse. İçinde bulunduğumuz, yılın 35. haftasının haftasonu süreci başladı bence. Gerçi çalışanları hala zorlu bir yarım saat bekliyor olabilir. Ya da haftasonu çalışanlar olabilir. Ama bu haftasonunun basakiper için başlayamayacağı anlamına gelmez. Aslında, ben uzun haftalardır, bütün günlerimi haftasonu kıvamında yaşıyorum. Olaya bu açıdan bakarsak çok da enteresan bir durum değil haftasonu benim için. Önümüzdeki aylarda da sanırım bu iş böyle devam edecek. Ama haftasonunun bana çok da bir şey ifade etmemesi siz okurlar için de aynı şekilde olduğu anlamına gelmez.
Bazen, bazı şeyleri fazla uzatıyorum. Farkındayım. Ama ben kendimi böyle kabul ettim. Lütfen, siz de böyle yapın. Her şey daha güzel oluyor.

Biraz önce The Italian Job adlı güzide filmi seyrettim. Pek keyifliydi. The Brazilian Job adında bir devam filmi geliyormuş. Devamı gelmeden, hazır aklımdayken seyredeyim dedim. Ayrıca Jason Bey'i de pek severim. Kısaca filmi beğendim. İzlemediyseniz izleyin lütfen. (Arada bir böyle tavsiyelerde bulunacağımı çok önceden söylemiştim. Kendimi iyi hissetmemi sağlıyor.)

Onun dışında bu hafta çok dedikodulu geçti galiba. Kızlar bir araya gelince dedikodu kaçınılmaz oluyor sanırım. Ama merak edilecek bir durum değil, kimse için kötü konuşmadım. "Ay biliyor musun nolmuş?" şeklinde çok cümle kurdum ve "Ay nolmuş söylesene!" şeklinde devamını bekledim sadece. Yaz döneminde kaçırdığım bir sürü şey olmuş. Neyse ki hemen güncelledim kendimi.

Ve evet. Sanırım bu kadar. Buraya kadar.
Zira evden çıkmam gerekiyor, Cuma akşamı Taksim. Kulağa gerçekten güzel geliyor. Değil mi?
Görüşmek üzere efendim.


Massive Attack - Dissolved Girl
Coldplay - Viva La Vida
Incubus - Love Hurts

17:34

PS. Çay konusunun da sırası gelecek. Merak etme, aklımda.

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari