Mamma Mia

11:07

Günaydın sevgili okur. Uzun bir aradan sonra pazar sabahını tutturmayı başardım yeniden. Pek sevinçliyim konu hakkında.

Sizleri durumum hakkında güncellemediğim ağustosun ilk haftasında hayatımda neler oldu diye düşünüyorsunuz siz kesin. Bundan önceki hafta bu kadar yazı yazdı bu kız, sonra bir anda kesildi falan diye düşünüyorsunuz. Haklısınız. Geçtiğimiz hafta pek evde değildim. Eve ara sıra uğramak dışında pek vakit geçirmedim. Pek güzel oldu. Bırakın burayı, internetin diğer ortamlarında da çok fazla vakit geçirmedim. Bu da pek güzel oldu. Tek yaptığım kariyer.net'te ilanlara bakmak, başvurabileceğim bir şeyler bulmaya çalışmaktı. Ancak malesef, bulamadım. Kısmet dedim sonra da. Demek ki her şeyin bir zamanı var.

Önümüzdeki haftaları da olabildiğince dışarıda, olabildiğince eğlenere geçirmek planım var. Zira tatildeyim. Tatil böyle şeyler için var. Gerçi şu part-time işim olmazsa önümüzde sene de yarı-tatilde sayılacağım. O da fena değil bir bakıma. Tatil her zaman güzeldir. Canım sıkılana kadar en azından.

Böyle işte sevgili okur. Bir pazar sabahını daha beraber geçirdik seninle. Bu pazar sabahı sana bir tavsiyede bulunayım: Mamma Mia. Hala gitmediysen git, çok keyifli bir müzikal. Zira bu hafta çok fena filmler gösterime girdi. Pazar akşamları da genel olarak sessiz sakin geçer, tam sinema günü. Bunu fırsat bilip Mamma Mia'ya gidin. Haftaya da anime Star Wars geliyor, onu da kaçırmayın gelince. Şimdiden söylüyorum ki sonra aman buraya yazmamıştın, haberimiz yoktu bizim falan olmasın.

Herkes her zamanki gibi kendine iyi baksın, sinirlerine hakim olsun. Askere gidecekler de sabırlı olsun, canlarını sıkmasınlar.
İyi günler.

sigur ros - sorglega
morissey - irish blood english heart
arctic monkeys - mardy bum

11:19

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari