Ferrero Rocher

13:38

Bayramda görüşürüz deyip çok güzel feyk atmışım size, onu farkettim şimdi. Özür diliyorum hepinizden. Ama bayram beklediğimden iyi geçti. İlk iki günü aşırı dozda çikolata yüzünden karın ağrısıyla geçirmiş olmama rağmen sıkıldığım söylenemez. Hakikaten izleyecek çok fazla şey varmış elimde. İzle izle bitmediler. Ufak tefek aile ziyaretleri de araları kapatınca süper oldu her şey.
Bir insanın 1 yıllık çikolata ihtiyacını 2 günde karşılayacak kadar çok çikolata yedim yalnız, o ilerde umarım bana kötü bir şekilde geri dönmez.

Büyük çoğunluğun bu uzun bayram tatilinin son gününü yaşadığı pazar günü, benim için tatil devam ediyor. Keza İstanbul'daki ilköğretim öğrenci ve öğretmenleri için de durum böyle. Zira yarın 6 Ekim, İstanbul'un kurtuluşunun yıldönümü. Bana pek ne günü olduğu farketmiyor, benim böyle özel günlere ihtiyacım yok pazartesi günleri. Ben hep tatilim. Hiç gerilmiyorum o yüzden, aman tatil bitti şöyle oldu böyle oldu diye... Bu uzun tatil biterse, Çarşamba akşamüstü başlayan 5 günlük rutin haftasonlarım var. (Herkes benden nefret edecek, ama etmeyin)Bunun dışında Perşembe günü Wall-E'ye gittik. Film güzeldi, beğendik. Çok duygusaldı falan ama her zamanki gibi yan karakterler çok fena harcanmış. Ben en çok her yeri temizleyen obsesif ufak robotu ve bozuk boksör robotu sevdim. Şansım olsa onlardan alırım evime. Çok büyük evim olursa da Wall-A alırım. Ufak Wall-E ile işim olmaz. Hem çok duygusal falan iş yapmaz o evde. Eve de pek agresif, evi başıma yıkar.
En güzeli temizlikçiyle boksör işte.
Wall-E'yi tavsiye ederdim ama heralde en son izleyenlerden biri benim. O yüzden tavsiye etmiyorum. Bugünun filmi Eagle Eye. Transformers'taki genç beyefendinin filmi. Beğenirsem söylerim.

İşte böyle. Yine geçti güzel bir hafta. Yakın zamanda görüşmek üzere!

sigur ros - gobbledigook
air - mer du japon
kings of convenience - live long
kent - pärlor

13:55

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari