Calvin

10:47

Yaşıtlarımın işte veya derste olduğu şu saatlerde ben kahvaltımı ettim, çayımı içiyorum. Kendimi bu sebepten, bazen çok elit, üst tabaka, aristokrat vs. hissediyorum. Yaşıtlarım zincirlerini kıramayan proletarya, bense işte toprak ağasının kızı. Siz çalışıp benim rahat yaşamama destek olacaksınız mesela.
Her neyse.
Bazen, böyle şeyler düşünürken bulunca kendimi, gittikçe Calvin'e benzemeye başladığımı düşünüyorum. Çok severim gerçi Calvin'i. Hayalgücü sınırsız bir kerata kendisi. Hatta, konuyu bir anda istemeden nereye bağlayacağımı görünce çok şaşıracaksınız.
Dün bütün gece bilgisayar karşısında oturup saçma sapan sitelere baktım. Özgeçmişime hobiler bölümü eklemeli ve kesinlikle "internette surf yapmak" yazmalıyım.
Konuyu dağıtmadan devam ediyorum. Dün gece baktığım onlarca (yüzlerce demiyorum ki siz okurlar korkmayın benden) siteden birinde Fight Club'daki Brad ve Ed karakterlerinin aslında Calvin and Hobbes olduklarından bahsediyordu. Yazı çok uzun olduğu için ben biraz üşendim açıkçası okumaya, ama ilgilenenler olur kesin. Fight Club hala gençler ve genç kalanlar arasında popüler bir film, ve bu benzerlik de enteresan. Buyrun okuyun.

En son hasta olduğumu yazmıştım. Merak edenler varsa, iyileştim, teşekkürler. Ara ara bir halsizlik çöküyor üstüme ama sanırım o her zaman olan rutin bir şey. Sorun edilecek bir şey değil yani. Gördüğünüz gibi, tatilin son günü hasta olup, haftasonuna iyileşiyorum ki eğlenceden geri kalmayayım. Haftasonu her zamanki gibi güzel geçecektir, kuşkum yok. Ancak beni asıl meraklandıran şey, haftaya bu zamanlarda nerede olacağım. "Nasıl yani?! Nerelerde olabilirsin ki?" dediniz, duydum. Şöyle ki, haftaya Üniversiteler Arası Kayak ve Snowboard Yarışları'nın yapılması planlanıyor Erzurum'da. Bizim de takımca iştirak etmemiz gerekiyor. Ancak dedikodular yeterli kar olmadığı yönünde. Federasyon da kesin tarihleri 22 Aralık'ta açıklayacakmış. Yurdum insanı rahat oluyor tabi. Bu çocuklar 2 günde nasıl gidiş gelişlerini ayarlarlar diye düşünen yok. Durum böyle olunca da bizim durumumuz biraz muamma. Ama bu işler biraz da kısmet tabi.
Göreceğiz.

Gelişmelerle birlikte olacağız, iyi günler, iyi çalışmalar.

snow patrol - same
yo la tengo - black flowers
beck - loser
the coral - dreaming of you
dire straits - local hero

11:06

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari