Tshirt

14:49

Dün öğlen saatlerinde notlarım açıklandı. 2.21 ile başladığım dönemi 2.26 ile kapattım. Bu yüzden pek gururluyum. Mezun olana kadar 2.34'e bile çıkartabiliyormuşum aslında ortalamamı, onu da hesapladım. Sevindim tabi haliyle. O kadar da içler acısı değil durumum.
Yarın 12:31 civarında lisans eğitimimin son döneminin son ders seçme stresinden kurtulmuş olacağım. O saatlerde kurtulamazsam otomasyonda geçecek saatler beni bekliyor olacak. Ama bu sefer kendimi şanslı hissediyorum. Bu sefer olacak, hem almam gereken sadece 2 ders var. 1 tanesini cuma günü kayıtlar kapanmadan saniyeler önce bile alabilirim, o derece.
İnanırsak olur bence.

Bunun dışında hayata dair enteresan şeyler olmuyor. Ama bugün gazetede bir şey okudum, ilgimi çekti kıyısından köşesinden. İlgili haberi okuyabilirsiniz.
Benim merak ettiğim bu seçimleri kime göre neye göre yapıyorlar. Hayır yani bence benim de bir okuyucu kitlem var. Beni de sevenler var, ben de kişisel şeyler yazıyorum vb.
Nedir bu kriter? Ben de ünlü olmak istiyorum belki... Olamaz mı?

Her neyse.
Dizilerim başladı tekrardan. Öncelikle Battlestar Galactica, son 10 bölümü olması sebebiyle en heyecanlısı o tabi ki. Gerçi en son saylonu öğrendikten sonra o kadar da heyecanı kalmadı. Bundan sonra, tahminim, insanların nasıl kendi kendilerini parçaladıklarını göreceğiz. Yani aslında saylonlar değil de biz insanlar medeniyetleri yok ediyoruz falan diye tamamlanacak heralde. Bu arada internette çok güzel Battlestar Galactica t-shirtleri var. Aslında çok araştırınca bir anda askeri üniformaları falan bile bulabiliyorsunuz. O kadar geek olmadığımdan dolayı onlar pek ilgimi çekmedi. Ama bu dizi/filmlerin aksesuarları hakikaten çok şık olabiliyor. En beğendiklerimden biri de Jack Bauer'la ilgili. Malesef böyle şeylerin Türkiye'ye getirilmesi çok uğraştırıcı olduğundan ben ancak vitrinlere bakıyorum. Yeterli altyapım olursa, ileride hayatımın birkaç ayını internetteki her şeyi Türkiye'ye getirebilen bir internet sitesi yapmaya harcayabilirim. Bu fikir de bir kenarda dursun, benden önce birileri yaparsa da burada kanıtım olur.

Hazır havalar güzelken siz de çıkın dışarı.
Burada durduğunuz hata.
Haydin.

bloc party - the prayer
antony and the johnsons - fistful of love
the national - looking for astronauts
coldplay - yellow

15:08

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari