Hello.

13:23

Hello!
(Sanırım bugüne kadarki en güzel selamım 'fellow citizens' idi. Ama o espriyi sürekli yapamam...)

Aradan kocaman bir hafta geçmiş ve neyse ki ben bunun o kadar da farkında değildim. Farkında olmamam hoş bir şey, şu açıdan: demek ki sıkılmamışım o kadar. Zamanın göreceli olduğu konusuna burada tekrar değinirdim, bundan önce onlarca kez yaptığım gibi, ama uğraşmıyorum. Zaman nispeten hızlı geçtiğine göre güzel geçmiş demek ki. Aferin.

Bundan önceki şu dizi bu dizi aman yetişmem lazım şeklindeki panik ataklarım farkındaysanız şu sıralar azaldı. Bunun sebebi, yetişmeye çalıştığım her türlü diziye yetiştim. Jack Bauer'ın bitmek bilmeyen dünyayı kurtarma çabaları olsun, saylonlar acaba kimdi neydi ne olacak Dünya'ya soruları olsun artık bitti. Hepsine yetiştim. Ve bunun haklı gururu içerisindeyim. Bundan sonraki zamanımı, en azından önümüzdeki 1 ayı, kitap okumaya ayırmayı planlıyorum. Mesela bugün bunun ilk adımını attım ve uzun zamandır okumayı planladığım, ama elimdeki kitabı bitirmeye üşendiğimden dolayı bir türlü almadığım bir kitabı aldım. Elimdeki kitabı okumayı da hızlandırdım. Yani işler tıkırında. Bu ay içerisinde en azından 2 kitap bitirmeyi planlıyorum. Elimdeki kitabı bitirdiğim an bu bir aylık süreç başlamış olacak. Tahminlerim cuma günü başlayacağı yönünde. Ama tabi kader kısmet bu işler birazcık da...

Neyse işte. İstanbul'da hava bugün çok güzel. Bu havayı bulamayanlar için ben dışarıda dolandım baya, yüzmeden çıkınca. Ah be, böyle yazınca acayip hoşuma gitti hayatım. Hava güzel, ben yüzdüm, sonra dolandım, kitap aldım, eve geldim. Ohhh.. Kıskananlar çatlasın vallaha.
Bugün pek keyifliyim, aman nazar değmesin. Günümün geri kalanını WiiFit oynayıp kitap okuyarak geçirmeyi planlıyorum.
Sıkmayın siz de canınızı.

dire straits - local hero
jack johnson - breakdown
the killers - all these things that i've done

13:35

Comments

Selim said…
Merhaba desene :)

Benden size zarar gelmez anlamına da gelirmiş..

Yani bizi Hello'ya Hi demek durumunda birakma diye şey ettim hehe...

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari