tumblr

10:38

Günaydın pazar okuyucuları. Sizler henüz uyurken, ben kalktım, çay demledim, kahvaltı ettim ve 2. bardak çayımı afiyetle içebilmek için biraz soğumasını bekliyorum. Pek de mutluyum şu halimden. Bu hafta sanırım büyük çoğunluk, rutin haftalara kıyasla, daha mutluydu halinden. 23 Nisan'ın insanı neşeyle doldurması, bir de üstüne tatil olmasının etkisi olmuştur. Ben bu tatili, B. Bey'le yeni başlattığımız ve ilk ayağını bu perşembe gerçekleştirdiğimiz "İstanbul'u Gezelim, Görelim, Öğrenelim Turları" çerçevesinde Cihangir civarında geçirdim. Taksim Meydanı'ndan Cihangir, ardından Tophane, oradan da yukarıya Galatasaray'a ve sonrasında Asmalımescit tarafları. Keyifliydi, tavsiye ederim.

Sonra dün akşam da 3.5/10 alarak gerçekten kötü filmler listesine giren Fast&Furious adlı filme gittik. IMDb puanına bakarsanız 6.9 ama aynı bu adamlar Max Payne'e de 5.5 falan vermişler. Max benden puan bile alamaz. Her neyse. Gerçekten kötü bir filmdi. Bu yanımdaki bayanın uyumasından da belliydi zaten. B. Bey'e, "Bu filmden bahsetmem bile, o kadar kötüydü" demiştim, yine de bahsedip reklamını yaptım. Kıymetini bilin.

İşte böyle. Bir arkadaşımın blogu yeni açıldı. Kendisine kısaca, "basakiper seni herkes biliyo, herkes okuyo" Hanım diyelim, şu adreste ikamet ediyor:
http://alayisnumayis.tumblr.com/

Bir daha görüşene kadar, iyi günler, hayırlı pazarlar.

10:56

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari