Daniel

20:52

Tekrardan merhabalar çok sevgili günlük!
Şu yazın sıcak günlerinde yine baş başa kaldık. Haftasonu gelse de her güne ayrı bir programının olduğu günler gelse diye bekliyosun biliyorum. Ben de senle beraber bekliyorum. Ama az kaldı. Yarın da kendime çok gereksiz bir uğraş bulabilirsem, bu haftayı da atlattım sayılır. Sonra ver elini haftasonu.

Geçen pazar günü Terminator serisinin son filmi, Christian Bale'lı Salvation'a gittik B. Bey'le. Ben açıkçası 1-2 ayrıntı dışında başarılı buldum. Spoiler olmayacağını düşünüyorsanız o 1-2 ayrıntıdan da bahsedeyim hemen. Ayrıntılardan ilki şu, geçmiş zamanlardaki Skynetçilerin Transformers özentisi olmaları beni biraz rahatsız etti. Sen git o kadar gelişmiş bir AI teknolojisi ol, ama git 1980lerin çizgifilmi Transformers'a özenip değişik araçlar yap... Olmamış. Hayır, Transformers'ın kalbimdeki yeri apayrı, hatta Revenge of the Fallen gelsin diye bekliyorum. Ama Judgment Day'deki robotların hep daha başka robotlar olduklarını düşünmüştüm.
İkinci ayrıntı da Arnold'ın yüzünün pürüzsüzlüğüydü. Bir de o gerçekten Arnold mıydı? Yoksa yerine dublörünü falan mı yollamış? Bilemedim.

Her neyse. Dün B. Bey'le 1. yaşımızı kutladık. Nice senelere efendim, teşekkür ederiz.
Bir sonraki yazıya kadar kalın sağlıcakla.

kings of leon - 17
bat for lashes - daniel
rufus wainwright - tiergarten

21:03

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari