Kuzu

12:00

Kuzucuklar,

Havalar güzelleşti diye keyifler yerindedir diye düşünmekteyim. Zira benim keyfim, her zaman olmasa da, bu aralar havayla biraz ilişkili diye düşünüyorum. Mesela bugün hava güzel ya, dünkü kötü hava-can sıkkınlığından eser yok. Tabi bugününcuma olmasının da bunda etkisi vardır, bu gerçeği gözardı etmiyorum. Burada nedenler üzerinde takılıp kalmam biraz uzadı yalnız, farkındayım.

Bu aralar İstinye Park'ı çok özledim. İTÜ günlerinde gün aşırı gittiğim bir alışveriş merkezini özlemek akıllı insana yakışıyor mu bilmiyorum.. Ama B. Beyler "İstinye Park'ta yemek yiyoruz.." dediğinde kıskanıyorum. Benim de işyerime yakın Carrefour İçerenköy gibi kocaman bir alışveriş merkezi var ama işte aynı şey değil.. Konunun biraz saçma olmasından dolayı kendimi izah etmem de oldukça zor. Ama özledim işte.
Ve galiba onun dışında da bir şey özlemedim. Mesela sabahın köründe evden çıkıp yağmur-çamur demeden toplu taşımayla karşıya geçmeyi özlemedim. Bu konuda servisin mükemmel bir teknoloji. Konuyla ilgili çok olumlu düşüncelerim var. Belki bunları çok başka bir zamanda sizlerle de paylaşırım. Ya da çok sevdiğim ama anlatınca saçma gelen diğer bazı düşüncelerim gibi kendime saklayabilirim. Bunun muhakemesini de sonra yaparım.

En son Yıldız Kenter'in Kraliçe Lear adlı oyununa gideceğimden bahsetmiştim ve bahsettiğim üzere de gittim izledim. Oyunla ilgili en büyük spoyleri biraz sonra yazacağım. Dolayısıyla oyuna gitmeyi planlıyorsanız birkaç satır atlayıp okumaya öyle devam edin. İşte spoyler: Yıldız Kenter 82 yaşında ve oyun esnasında amuda kalkıyor!

Hayat bu şekilde devam ediyor. Yazıma kuzucuklar diye başladığım için sizle bir video paylaşmayı uygun görüyorum.
Buraya tıklayın lütfen.

Hepinize çok keyifli haftasonları! Görüşmek üzere.

12:09

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari