Son donemin ilk günü

10:18

En sonunda Bozcaada'ya gittim! Gitmeyi bırak geri bile döndüm. Hiç Eylül'de Bozcaada'ya gitmemiştim. Bunu da yapmış oldum. 40'ımdan sonra pılımı pırtımı toplayıp sahil kasabasına yerleşme fikrini test etme fırsatı bulmuş oldum. Sahiller boş, hava serin, her yer bizimdi. Beğenilmeyecek gibi değildi yani. Bu seferki Bozcaada macerasında Adonis Pansiyon'da kaldık. Oda ferah, kahvaltılar pek güzeldi. Gideceklere tavsiye ederim.
Bu tatilden sonra Perşembe-Pazar tatillerine biraz daha önem vermeye de karar verdim. Zira pek keyifli oluyorlarmış. Biraz böyle tadı damağında kalıyor ama bir yandan da pek keyifli.

Neyse, pazar akşamı Ulusoy sağolsun, Çanakkale İstanbul arasındaki her türlü yerleşim yerine uğradıktan sonra evimize gelebildik. Birikmiş işler-güçlerle boğuştuk. Hatta uzun bir aradan sonra 15K koşu hazırlıklarıma bile devam ettim. (2 köpeğin yolumu kesmiş olmasından bahsetmiyorum bile. Belki ben onlar hakkında konuşmazsam onlar da beni rahatsız etmezler) Bugün de okulumun son döneminin ilk günü. Bu demek oluyor ki MSc'yi almama 3-3.5 ay kalmış. Bravo!

İşte böyle. Yakın zamanda görüşmek üzere!

10:29

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari