Baş ağrısına veda

14:22

Uzun zamandır muzdarip olduğum baş ağrılarımdan yakın zamanda kurtuldum. Böyle değişik bir rahatlık ve ferahlık içerisindeyim. Sanki marketten 8 torbalık alışveriş yapmışım da o torbaları eve taşıyana kadar ellerimi sıkmışım, en sonunda da eve gelip yumruğumu açmışım da parmaklarımı oynatıyormuşum gibi ama tek fark ellerim değil de kafamda bir rahatlama var. Sürekli olarak baş ağrısı çekenlere buradan acil şifalar.

Bu rahatlama ve ferahlık dışında iş, güç, okul neredeyse aynı devam ediyor. Zaten bu konularda çok önemli değişiklikler beklemiyorum yakın zamanda. Olursa ben de şaşırırım. Ocaktaki finallere kadar okul devam edecek. Sonrasında yüksek öğrenimime bir diploma daha ekleyerek noterin yolunu tutacağım tekrardan. "En son mezun olduğunuz okul" veya "öğrenim durumunuz" kutucuklarında işaretlediğim cevabım değişecek. Ama bunlara daha var tabi.

Enteresan bir aktivite olarak pazar günü Avrasya Maratonu'nda olacağız. Bundan daha önce bahsetmiş olmam lazım. Bahsetmediysem de şimdi bahsettim işte. Altunizade'den başlayıp Sultanahmet'e gideceğiz. Amacım 1 saat 45 dakika sularında koşuyu tamamlamak. Pazar günkü bu aktivite dolayısıyla sakin, yediklerime dikkat ettiğim ve kendimi yarışa hazırladığım bir haftasonu geçireceğim. Çünkü aslında bu yarışların hepsi insanın kafasında. İnsan kafasında hazır olmadan 15 km koşamıyor. İşin felsefesine girmeye gerek yok gerçi.

Aslında daha da enteresan bir aktivite olarak bir tatil planımız var. Ama vizeler çıkmadan açıklama yapmayacağım. Sonra kıskançlık dolayısıyla yayılan kötü enerji konsolosluğa kadar gidebilir. Bu da bizim vizeleri etkileyebilir. Vizelerimiz çıksın, o zaman plandan bahsederim. O zamana kadar merak edin.

Şimdilik benden bu kadar. Kendinize iyi bakın, yağmurlarda ıslanmayın.

14:56

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari