2010, gorusuruz!

09:43

2010'un son gününün sabahı yazmazsam olmaz dedim. Ayıp dedim. Okuyanlar ne düşünürler sonra dedim. Yazmaya karar verdim. Bunun da etkisiyle ben de geçen seneye şöyle bir göz atarım, neler olmuş, neler olamamış, neler keşke olsaymış, neler de keşke olmasaymış diye eski günlerin notunu veririm dedim.

2010 senesi, fena değildi. En iyisi değildi tabi ki ama kötü de değildi. Sınıfta ya da ofiste severek muhabbet ettiğim ama dışarıda pek buluşmadığım tipte biriydi. Dışarıda beraber gözükmek istemediğimden değil de o kadar da samimiyetimiz yok, ondan. İlk saatlerini uyuyarak geçirmemden olsa gerek bu sene canım hep uyumak istedi. Bu sene biraz daha geç saatlere kadar durabilmem lazım. Yoksa işim zor.
Onun dışında bu sene gezdim bol bol. Aslında bol bol değil ama ortalamanın üstündeydi. Ama mesela bu sene pek konsere gidemedim. Onun yerine futbol maçlarına gittim. İkisi birbirine eş değil aslında ama senenin son günü kimsenin kalbi kırılmasın diye eş olarak düşüneceğim.
Şimdi düşününce çok da ortalama bi seneymiş bu 2010.

2011'den öncelikli isteğim bir diploma. Sonrasında tabi ki sağlık, mutluluk, huzur, para vs gibi şeyler de beraberinde gelsin. Her şey herkesin gönlüne göre olsun ama daha çok benim gönlüme göre olsun.
2010'un son şarkısı da Pearl Jam'den gelsin: Smile.

Herkes kendine iyi baksın, akşam çok yiyip-içip midelerini zor durumda bırakmasın.

09:53

Comments

Popular posts from this blog

Bir baska pazar.

Volverin, taraftara yol verin!

Nisan planlari